czwartek, 31 lipca 2014

#FRIENDSIE Time !!*Post powstał we współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich. Szczegółowy regulamin promowanej akcji możecie znaleźć pod tym linkiem - Regulamin akcji #friendsie #somersby.


Ostatnimi czasy #SELFIE opanowało świat! Każdy wie jak zrobić sobie piękne zdjęcie w pojedynkę. Naukowcy coraz częściej porównują ten stan do pewnego rodzaju zaburzenia psychicznego. Niestety choruje na nie jakieś 95% społeczeństwa :) Od kilku dni nadchodzi jednak nowa era #FRIENDSIE czyli zdjęć z przyjaciółmi! Wszystko za sprawą Lorda Somersby, który postanowił wprowadzić nową modę i zmienić wszech obecnie panujący szał na #selfie. Razem z Lordem w związku z akcją chcę Was zachęcić do przyjemnego spędzania czasu w gronie Waszych najbliższych przyjaciół oraz uwieczniania tych cudownych chwil na zdjęciach! Zachęcam także do dzielenia się nimi na portalach społecznościowych i tagowania #friendsie oraz #somersby. Lord bacznie monitoruje tagi i dla autorów najciekawszych zdjęć przygotował nagrody niespodzianki!!

Moja galeria #friendsie z każdym dniem także się powiększa, a możecie ją śledzić na moim instagramie.
Lord Somersby nie zapomniał także o świetnych gadżetach! Friendsiemejker jest cudowny i bardzo często mi ostatnio towarzyszy!

6 komentarzy:

 1. Super akcja i na pewno wezmę w niej udział :) mam nadzieje, że Lord mnie znajdzie :) Pozdrawiam Ada

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała akcja :) A Twoje #friendsie są przeurocze <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyłączam się do zabawy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ta zabawa ;) Bardzo mi się podoba pomysł, ponieważ w końcu skończy się moda na narcyzowate według mnie selfie i rozpocznie na zdjęcia w gronie przyjaciół i bliskich ;) Ja także się przyłączę :) Pozdrawiam serdecznie, Ola

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam somersby <3
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń